JAK VYBRAT VESTAVĚNOU SKŘÍŇ DO LOŽNICE?

Zařizujete či renovujete ložnici a přemýšlíte, jakou vestavěnou skříň vybrat, aby se do místnosti nejlépe hodila? Pojďte se s námi podívat na několik užitečných rad, které vám rozhodování usnadní!

 

 

UMÍSTĚNÍ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

Nejdůležitějším kritériem při výběru je prostor, který máte k dispozici, a zejména jeho omezení. Pokud je ložnice užší, volte mezi vestavěnými skříněmi s posuvnými dveřmi, které nepotřebují žádný další prostor pro otevírání. V případě, že nemáte (například kvůli oknům a dalším stavebním prvkům) na instalaci skříně volnou celou zeď, bude pro vás vhodná vestavěná rohová skříň, která si poradí s těžko využitelným místem.

ŠATNÍ SKŘÍNĚ SI PŘIZPŮSOBTE

Vestavěné skříně do ložnice jsou ve většině případů skříně šatní, ale nemusíte se omezit jenom na ně. Vždy je ale dobré mít přesnější představu předem, abyste si mohli nechat vyrobit vnitřek přímo na míru tomu, co v nich chcete skladovat. Možností uspořádání je velká spousta – police různých délek i výšek, zásuvky, výklopné drátěné koše, oddělení na ramínka a tak dále. Výběr je jenom na vás!

RADYS TIP

Protože ne vždycky vstává celá rodina najednou, je dobré u vestavěných skříní do ložnice hledět i na to, zda se dají otevírat a zavírat zlehka a bez hluku. U skříní Radys najdete velmi snadné otevírání a tlumiče, díky kterým se dveře zavřou vždy pozvolna a nedá se s nimi ani omylem hlasitě bouchnout. Toto vylepšení oceníte zejména v případě, kdy máte doma malé děti a bojíte se, abyste je přílišným hlukem nevzbudili.

Jestliže si chcete užít opravdu vyjímečné pohodlí a zdraví spánek, doporučujeme vyzkoušet luxusní matrace značky TEMPUR®, na jejíž produkty nyní nabízíme až 20% slevy.