Chcete trávit co nejvíce času společně se svým partnerem nebo rodinou a nemáte rádi malé místnosti? Pak je pro vás ideální obývací pokoj s kuchyňským koutem či rovnou obývací pokoj propojený s kuchyní. Kromě maximálního využití prostoru je jeho výhodou hlavně to, že při přípravě jídla a další práci nejste odděleni od ostatních, a můžete si tak společný čas využít na maximum.

 

 

OBÝVACÍ POKOJE A KUCHYNĚ GWINNER JSOU KRÁSNÉ I PRAKTICKÉ

Pro vybavení moderního interiéru se skvěle hodí oblíbené sestavy do obývacího pokoje Gwinner, které počítají také se zařízením kuchyně. Vyznačují se čistými liniemi a moderním pojetím bez přehnaných ozdob, a současně také kvalitou a praktičností v každém detailu. Navíc se jedná o sektorový nábytek, takže si jednotlivé kousky můžete poskládat vždy tak, aby vašemu domovu dokonale sedly.

KUCHYNĚ PRO ROMANTIKU VE DVOU I VELKÉ OSLAVY

Kuchyně Gwinner nabízí vše, co pro příjemné vaření i stolování potřebujete. Dostatek úložného prostoru, pohodlné židle a skládací stoly, které se hodí jak pro romantické večeře ve dvou, tak pro velké rodinné oslavy či posezení s přáteli. To vše je samozřejmě vyvedeno v elegantním designu, příjemných barvách a z kvalitního materiálu, který dá i jednoduše zařízené kuchyni punc nevtíravého luxusu.

PORAĎTE SE S ODBORNÍKEM

Pokud si nejste jistí, jestli je ve vašem případě obývací pokoj propojený s kuchyní vhodný, můžete se zdarma poradit s naší bytovou designérkou nebo s architektem. Ti vám ochotně poradí s nejlepším využitím interiéru a pomohou vybrat nejvhodnější nábytek, abyste dispozice svého domova co nejlépe využili.