BELLANO

Řada BELLANO vychází z přesvědčení, že v jednoduchosti je krása, a proto v ní můžete najít příjemně jednoduchý a přitom do detailu promyšlený nábytek.

OBÝVACÍ POKOJ BELLANO

Obývací pokoj Bellano se skládá z jednotlivých modulů, a proto si nábytkovou stěnu můžete sestavit přesně tak, jak to vašemu interiéru i životnímu stylu vyhovuje nejlépe. Vybírat budete z několika dekorů přírodního dřeva a příjemných barev v matném provedení, které se dobře doplňují. Potěší také sladěné LED osvětlení, které funguje i na dálkové ovládání a je možné zvlášť ovládat jeho jednotlivé části.

KONFERENČNÍ STOLKY BELLANO

Konferenční stolky Bellano v sobě spojují estetickou i praktickou stránku v ideálním provedení. V této řadě najdete jak klasické konferenční stolky se svrchní deskou a vnitřní poličkou, tak moderní, výškově polohovatelné varianty. Oba typy konferenčních stolků mají desku z dekoru v provední přírodního dřeva a spodní část v jednoduchém světlém či tmavém provedení.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

KUCHYNĚ BELLANO

Kuchyně Bellano potěší milovníky tradičního nábytku i ty, kteří preferují moderní interiér. V nabídce najdete kožené židle, židle s vyplétaným opěradlem i stylové židle v kombinaci tmavého materiálu a kovu. Určitě vás potěší i několik typů rozkládacích stolů a jednoduché skříňky ve světlém i tmavém provedení, které si můžete libovolně nakombinovat.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se Vám brzy ozveme s návrhem řešení.

    VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

    AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

    SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

    KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY

    ZÁRUKA NA POJEZDY AŽ 10 LET