CASSALE

Řada CASALE společnosti GWINNER hravě spojuje barvy laku a dekory dřeva v neotřelých kombinacích, které vaší nábytkové stěně či kuchyni dodají ten správný švih. Stejně jako ostatní řady této značky vsází výhradně na kvalitní materiály, které vám vydrží sloužit dlouhá léta.

OBÝVACÍ POKOJ CASALE

Obývací pokoj CASALE se vyrábí ve více než dvaceti základních variantách, a proto o nápady rozhodně nebudete mít nouzi. Čelní plochy skříněk můžete vybírat z matného laku v barvě bílá nebo taupe a zadní stěnu a dekorační prvky pak v dekoru přírodního ořechu nebo dubu. Typy jednotlivých modulů respektují typické využití obývacího pokoje a díky jejich univerzálnosti si z nich velmi snadno vyrobíte domov snů.

KONFERENČNÍ STOLKY CASALE

Konferenční stolky CASALE jsou zajímavé na pohled i velmi praktické a funkční. Dodávají se v barvách a dekorech, které ladí s nábytkovou stěnou a rovněž v sobě zajímavě kombinují jednoduché barvy a dřevěné dekory v neotřelém výsledku.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

KUCHYNĚ CASALE

Kuchyně CASALE nabízíme v příjemných barevných kombinacích, které jsou pro tuto řadu typické. Stoly jsou rozkládací, takže při menším počtu strávníků nezabírají zbytečné místo v kuchyni či jídelně, ale přitom se u nich pohodlně usadí celá rodina či parta přátel. Všechny zásuvky u skříní pak mají tlumené dojezdy a můžete je doplnit vnitřními organizmy tak, abyste vždy ihned našli, co potřebujete, a každá věc měla své přesně dané místo.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY