FELINO

Řada Felino vsází na kvalitní materiály, praktické tvary a moderní design. Najdete v ní stěny do obývacího pokoje, konferenční stolky a také nábytek a vybavení do kuchyně v mnoha zajímavých provedeních, která vám rádi sestavíme na míru.

OBÝVACÍ POKOJ FELINO

Do obývacího pokoje Felino si můžete vybrat jak celou stěnu, tak i menší kusy nábytku či doplňky. Nábytkové stěny v sobě spojují tradici s moderním designem a kombinují tradiční dřevěné dekory s jednoduchým bílým či tmavým povrchem. Na první pohled vás zaujme netradiční oblý tvar hlavního kusu a prakticky umístěné, dokonale sladěné LED osvětlení.

KONFERENČNÍ STOLKY FELINO

Konferenční stolky Felino nabízíme v dekorech, které ladí s nábytkovou stěnou, tedy desku imitující přírodní ořech či dub a spodní část v jednoduchých matných barvách. Konferenční stolky vás nepochybně potěší také jednou důležitou maličkostí, kterou je možné polohování stolku do takové výšky, která vám momentálně vyhovuje.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

KUCHYNĚ FELINO

Kuchyňský nábytek Felino v sobě spojuje design, pohodlí i praktičnost. Patří do něj například rozkládací jídelní stoly, které skvěle poslouží pro romantickou večeři ve dvou i pro oslavu celé rodiny, pohodlné kožené židle ve světlém i tmavém provedení a praktické kuchyňské skřínky s tolika zásuvkami a policemi, kolik je potřebujete.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY