LORETO

Řada LORETO stejně jako ostatní výrobky společnosti GWINNER vyniká svými čistými liniemi, a navíc také efektním designem, kterého bylo docílenou důvtipnou kombinací masivu a laku. Nábytek této řady je vhodný do obývacího pokoje, pracovny i kuchyně.

OBÝVACÍ POKOJ LORETO

Obývací pokoj LORETO může být přesně takový, jak vám nejlépe vyhovuje – vzdušně světlý, vytvářející dojem větší a prosluněné místnosti, nebo stylově tmavý, aby v kombinaci s ostatním vybavením a malbou stěn dobře vyniknul. Vždy však bude vypadat skvěle a části z dubového či ořechového masivu mu dodají punc luxusu a kvality, jaký si nepochybně zaslouží.

KONFERENČNÍ STOLKY LORETO

Konferenční stolky LORETO můžete vybírat ve stejných barvách jako nábytkové stěny tak, aby celý obývací pokoj perfektně ladil. Vyrábí se v jednoduchém provedení s deskou na jedné masivní noze a stejně jako ostatní nábytek této řady obsahují také masiv z dubového či ořechového dřeva.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

KUCHYNĚ LORETO

V kuchyni LORETO vás na první pohled nepochybně upoutá krásný stůl z masivu, který se dá rozkládat, takže se vždy přizpůsobí aktuální situaci, a navíc patří mezi velmi luxusně působící designérské skvosty. To samé platí i pro kuchyňské skříňky ze stejných materiálů a pohodlné moderní židle.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY