TERRA

Luxusní nábytková řada TERRA potěší všechny příznivce společnosti GWINNER, kteří si potrpí na dřevo a klasické nábytkové prvky. Vsází totiž na celkový přírodní vzhled a lakované plochy používá jako stylový kontrastní doplněk. Sluší ovšem každému interiéru a špičková kvalita je na ní zřejmá na první pohled.

OBÝVACÍ POKOJ TERRA

Obývací pokoj TERRA každého návštěvníka uchvátí velmi zajímavou kombinací tradičního dřevěného nábytku s moderním šmrncem tmavých lakovaných ploch. Jedná doslova o to nejlepší z obojího a je jen na vás, jak si svůj obývací pokoj sestavíte. Na výběr máte více než dvacet základních variant a velké množství doplňků, kterými svůj domov můžete vyladit k naprosté dokonalosti.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

KUCHYNĚ TERRA

Kuchyně TERRA potěší jak vyznavače klasického stylu, tak ty, kteří rádi experimentují a oblíbili si moderní interiéry. Stůl je stejně jako u ostatních řad rozkládací, a tak se k němu vejde vždy přesně tolik lidí, kolik potřebujete, aniž by zabíral zbytečně mnoho místa. Kuchyňské skříňky nabízíme ve stejných dekorech, všechny zásuvky pak samozřejmě nabízí tlumené dojezdy a můžete je doplnit také o praktické organizmy, které vám umožní si všechno potřebné vybavení přehledně srovnat.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY