POLICOVÁ SKŘÍŇ NA MÍRU EFEKTIVNĚ VYŘEŠÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY

Patříte i vy mezi ty, kteří na jaře marně přemýšlejí, kam uskladní zimní peřiny, objemné oblečení, lyže, brusle a další nutnou zimní výbavu? A v zimě si zase lámete hlavu nad kufry, vybavením na kempování a spoustu sportovního náčiní od raket až po cyklistické helmy? Pak pro vás máme dobrou zprávu – všechny tyto potíže může jednou pro vždy vyřešit policová skříň na míru.

 

 

KAM S NÍ?

Kam se vestavěná policová skříň hodí? Kamkoliv. Nepotřebuje totiž velké množství prostoru, takže se vejde i do úzkých či členitých místností, a přitom vám nabídne spoustu úložného místa. Vestavěnou šatní skříň s policemi oceníte zejména v ložnici či dětském pokoji, kde potřebujete mít oblečení ráno po ruce, policová skříň do chodby či do předsíně může zase hravě pojmout všechno sportovní vybavení, nebo třeba kabáty, boty a další oblečení na ven celé rodiny.

VNITŘNÍ PROSTOR NA MÍRU

Velkou výhodou vestavěných skříní na míru je jejich variabilita – vnitřní policový systém si sami navrhnete podle vlastních představ a potřeb, díky čemuž může mít každá věc svoje místo a žádná police nemusí ležet ladem. Kromě polic může vestavěná skříň obsahovat samozřejmě také zásuvky a drátěný program podle potřeby – například košíky na ponožky nebo třeba vyklápěcí koše na špinavé prádlo.

RADYS TIP

Před pořízením vestavěné skříně si rozmyslete, co všechno do ní chcete dávat, a proberte to s našim designérem – ten vám pak na míru navrhne police či zásuvky třeba na rozměry sušáku, vysavače, štaflí a podobně velkých předmětů, aby se do skříně vždy bez problému vešly. U policové šatní skříně je zase dobré vědět, kolik v ní budete skladovat dlouhých šatů a kabátů a množství uzpůsobit počet vysokých oddělení na ramínka. Složitého plánování se ale bát určitě nemusíte – rádi vám s ním pomůžeme a vymyslíme nejlepší možnou variantu.