OAKLAND

Ložnice Oakland, také z dílny vyhlášené německé značky Wiemann, je designová ložnice, která je založená čistě na kombinaci bílé a Baltimorského ořechu. Dekor ořechu je použit v úzkých pruzích, které zdobí veškerý nábytek a dávají vyniknout velkým světlým plochám. Výsledkem je jednoduchá, elegantní ložnice, na které je na první pohled vidět, že patří mezi exkluzivní modely.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ OAKLAND

Vestavěné skříně Oakland se vždy plně přizpůsobí vašim požadavkům, a budou přesně takové, jaké je chcete a potřebujete mít. Vybrat si můžete jak posuvné dveře, které se snadno otevírají a nepotřebují žádné místo navíc, tak klasické otevírací dveře. Plně na míru vám rádi nainstalujeme i vnitřní a vnější LED osvětlení a vnitřní program, který vám usnadní organizaci obsahu skříně.

PONSEL CHALET
SHOWROOM
SHOWROOM

Líbí se vám naše produkty?
Přijďte se na ně podívat naživo do showroomu!

NÁBYTEK OAKLAND DO LOŽNICE

Stylová ložnice Oakland vás potěší v každém detailu – široká postel má chromované nohy a vysoké čelo s rafinovaným zaoblením, noční stolky a komody vám udělají radost zásuvkami s lehkými, tichými a kvalitními pojezdy a chromovaným kováním a všechny kusy nábytku k sobě dokonale ladí vzdušnou světlou barvou a krásnou kresbou ořechového dřeva.

Kontaktní formulář

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY