AIDA

Luxusní ložnice Aida z masivního dřeva potěší zejména milovníky lesklých ploch a originálních kusů nábytku v domácnosti. Zajímavým způsobem spojuje klasické čisté linie značky Wiemann s  moderními prvky v nevtíravém a nevšedním celku. Ložnice Aida je vyrobena z masivní olše v kombinaci s vysokými lesky v barvě mocca a creme, takže je jen na vás, zda si pro svou novou ložnici zvolíte vzdušné světlé provedení nebo stylovou tmavou.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ AIDA

Vestavěné skříně Aida se stanou přirozenou dominantou vaší ložnice, kterou ozvláštní vysoce lesklými plochami ve světlém dekoru creme nebo tmavém dekoru mocca. Tyto plochy pak vhodně doplní masivní Olše, na níž je na první pohled patrná kvalita materiálu i zpracování. Tuto vestavěnou skříň si můžete vybrat v kombinacích s otvíracími i posuvnými dveřmi a s různými druhy vnitřního uspořádání.

Odebírejte novinky



SHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK AIDA DO LOŽNICE

Do ložnice Aida se vždy budete těšit do prostorné postele z masivní olše, kde se myslelo na každý detail od pohodlného vysokého čela po bytelné nohy. K posteli se hodí noční stolky se zásuvkami z lesklého materiálu dle výběru a také několik typů komod se skříňkami a zásuvkami podle vašeho přání. Nad komodu můžete zavěsit také kvalitní zrcadlo připevněné na desce z masivní olše.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY