ALASSIO

Šedá barva je stále oblíbenější a čím dál více zákazníků si své ložnice vybavuje právě v jejích odstínech. Designeři značky Wiemann to dobře vědí, a proto ložnici Alassio navrhli v zajímavé kombinaci šedé s vysokým leskem a bílé nebo světlého dřeva. Výsledkem je moderní ložnice, která potěší čistými liniemi a špičkovou kvalitou typickou pro tuto německou značku.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ ALASSIO

Vestavěné skříně Alassio vám poskytnou dostatek prostoru pro všechno oblečení, doplňky a cokoliv dalšího, co potřebujete mít v ložnici po ruce. Vybírat si můžete několik kombinací bílé a šedé s vysokým leskem a skříň můžete doplnit o LED osvětlení a praktický vnitřní program, který vám pomůže co nejefektivněji uložit a zorganizovat veškerý obsah.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK ALASSIO DO LOŽNICE

Ložnice Alassio je moderní ložnice, která je jak maximálně praktická, tak skvěle designově provedená. Každý večer se budete těšit do bytelné postele v dekoru světlého dřeva či v jednoduché bílé. Postel má pohodlné vysoké čelo a stylové chromované nohy. K ní pak skvěle ladí ostatní kusy nábytku – komoda se širokými zásuvkami, noční stolky i zrcadlo, které se bude dobře vyjímat na zdi.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY