ALICANTE

Model Alicante je luxusní ložnice německé výroby, která částečně vychází z modelu ložnice Alassio. Můžete si ji objednat v bílé barvě v kombinaci s Baltimorským ořechem nebo strukturovanou Saharou. Kvalita, kterou je značka Wiemann pověstná, je v případě ložnice Alicante patrná na první pohled. A kromě velmi příjemného exkluzivního vzhledu vás příjemně překvapí také dlouhou životností.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ ALICANTE

Prostorné vestavěné skříně Alassio vás potěší velmi lehkým pojezdem velkých posuvných dveří a příjemným designem s čistými liniemi a světlou barvou doplněnou o Baltimorský ořech či strukturovaný dekor Sahara. Můžete si tak být jistí, že budete mít pohodlně při ruce nejen své oblečení, ložní prádlo a další potřebné věci, ale že celá skříň bude navíc skvěle vypadat.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK ALICANTE DO LOŽNICE

Ložnici Alicante vévodí velkoryse pojatá postel ze světlého materiálu. Má pohodlně vysoké čelo, o které se můžete opřít, a stylové chromované nohy. Vedle postele se skvěle hodí ladící noční stolky se zásuvkami a poličkou, na zeď můžete umístit další polici a veškeré zbývající věci uložit do světlé komody. Při převlékání potěší bílá lavice s polstrem a pokud chcete ložnici opticky rozšířit a rozjasnit, můžete si ještě navíc na zeď umístit zrcadla.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY