AVORE

Ložnice Avore vás na první pohled zaujme luxusními materiály i bezchybným provedením, které je typickým znakem německé značky Wiemann. Tato ložnice, stejně jako ložnice Aida, zajímavě kombinuje kvalitní masivní dřevo (v tomto případě dubový masiv) s tmavým, vysoce lesklým dekorem barvy mocca v netradičním výsledku, který vašemu domovu dodá punc modernosti a elegance.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ AVORE

Vestavěné skříně Avore představují optimální řešení úložného prostoru v jakémkoliv interiéru – nevytváří zbytečné kouty, opticky nezmenšují místnost a využijí veškeré dostupné místo od podlahy až po strop. Navíc samozřejmě skvěle vypadají a díky vysokému podílu lesklých ploch v elegantní tmavé barvě mocca se stanou nejenom užitečnou, ale také velmi stylovou součástí vaší ložnice.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK AVORE DO LOŽNICE

V ložnici Avore k sobě veškerý nábytek dokonale ladí a skvěle se doplňuje. Kromě již zmiňovaného masivního dubu a lesklých tmavých ploch mocca v ní najdete i pohodlné koženkové polstrování, také v barvě mocca. To bylo použito v celé ploše čela postele, které díky němu přímo vyzývá k pohodlnému opření, a také na převlékací lavici, kterou oceníte jak při sezení, tak na odkládání oblečení.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY