BERGEN

Romantická ložnice Bergen z masivního dubového dřeva potěší všechny milovníky tradice a venkovského stylu. Přestože v ní najdete zajímavá bronzová zrcadla a tmavé čalounění, jedná se jen o doplňkové prvky a jednoznačný prim hraje dřevo. Velmi luxusní dojem z celé ložnice dokazuje, že dubový masiv byl od designérů tou správnou volbou a že opravdová kvalita se pozná na první pohled.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ BERGEN

Vestavěné skříně Bergen vsází na jednoduchost a propracovanost v každém ohledu – otvíravé dveře vás potěší kvalitními panty s tlumeným dovřením, zásuvky špičkovými německými pojezdy a vnitřní program svou praktičností a snadným ukládáním všech potřebných věcí. Na vaše přání vám na dveře také rádi nainstalujeme stylová bronzová zrcadla a dovnitř i ven umístíme LED osvětlení.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK BERGEN DO LOŽNICE

Ložnice se samozřejmě neobejde v první řadě bez postele, kterou v řadě Bergen nabízíme s vysokým čelem a tmavým ozdobným pruhem. U postele nesmí chybět ladící noční stolky se snadno otevíratelnými zásuvkami a praktická komoda se skříňkami a zásuvkami. Nábytek si můžete doplnit také menšími poličkami a skříňkami na zeď.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY