CARRE3

Milujete vzdušnou světlou a teplé barvy? Pak je pro vás ložnice Carre3 přesně to pravé! Bílá v kombinaci s bukem či oranžová s bukem nezapřou inspiraci v japonském stylu a dají vaší ložnici velmi příjemný, teplý a útulný vzhled, takže se do ní budete každý večer těšit. Německá společnost Wiemann ani tady nešetřila na kvalitě materiálu nebo práce, a luxus je tak znát z každého detailu.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ CARRE3

Vestavěná skříň Carre3 může mít mnoho tváří, a je jen na vás, jestli si vyberete hřejivou oranžovou nebo příjemnou bílou, zda dáte přednost výrazně členité skříni nebo sáhnete po elegantní jednoduchosti posuvných dveří zdobených bukovým proužkem. Ve všech provedeních však získáte velmi kvalitní moderní vestavěnou skříň, která se stane ozdobou vaší ložnice.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK CARRE3 DO LOŽNICE

Co všechno do ložnice Carre3 patří? Samozřejmě postel s vyšší pelestí i čelem nevtíravě zdobenými bukovým dekorem, noční stolky se zásuvkami ve stejném provedení, praktická komoda se zásuvkami a policemi podle vašeho přání a zrcadlo, které ložnici příjemně doplní a opticky zvětší. Zrcadla je pak také samozřejmě možné nainstalovat i na dveře vestavěné skříně, abyste si před odchodem mohli pohodlně prohlédnout celou postavu.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY