CINDY

Ložnice Cindy je dalším modelem značky Wiemann, který vsází na čisté linie a jednoduchou eleganci. Design vás na první pohled upoutá zajímavou kombinací bílé a světle hnědé barvy, která působí moderním a příjemným dojmem. Zvláštností této ložnice je textilní polstrování, které je umístěné na čele postele a lze ho také použít na pohodlnou sedací lavici, kterou oceníte při oblékání.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ CINDY

Vestavěná skříň Cindy je na první pohled zajímavá chromovým kováním, které je použito také v proužku na čele postele, u noh postele a u veškerých úchytek zásuvek i skříní, takže jako celek ložnice skvěle ladí. Skříň Cindy je vyrobena v kombinaci světle hnědé a bílé barvy a její vnitřní uspořádání vám přizpůsobíme na míru tak, aby vám dokonale vyhovovalo a mohli jste skříň opravdu beze zbytku využít.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK CINDY DO LOŽNICE

Ložnice Cindy ale zdaleka neznamená pouze skříň a již zmiňovanou postel s vysokým čelem. K dokonalému celku patří také komoda ve stejné barevné kombinaci jako skříň a postel, převlékací lavice s pohodlným polstrováním, nízké noční stolky se dvěma zásuvkami a drobnosti jako jsou poličky na zeď a další doplňky. Ve výsledku se tak můžete těšit na světlý, moderní interiér, který potěší jak vzhledem, tak funkčností.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY