GENT

Designéři luxusní masivní ložnice Gent dobře věděli, že v jednoduchosti je krása – proto se zaměřili na masivní olšové a dubové dřevo, které nechali jaksepatří vyniknout. V této ložnici také najdete minimum zdobných prvků a jsme přesvědčeni, že je nebudete ani trochu postrádat, protože špičková kvalita z ložnice Gent dělá dostatečně exkluzivní kousek sama o sobě.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ GENT

Vestavěné skříně Gent vám pomohou hravě uskladnit oblečení, doplňky, ložní prádlo a všechno ostatní, co potřebujete mít v ložnici po ruce. Můžete si vybrat z pojízdných a otvíravých dveří s panty s tlumeným dovřením a z hlediska materiálu se můžete rozhodnout pro masivní olšové či dubové dřevo. Na vaše přání můžeme dveře skříně doplnit také vysokými zrcadly.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK GENT DO LOŽNICE

Ložnice Gent se honosí prostornou postelí s vysokým čelem, nočními stolky se zásuvkami a poličkou, čalouněnou převlékací lavicí a komodou, která může podle vašeho přání obsahovat různé množství skříněk a zásuvek. Kromě těchto větších kousků zde najdete také menší skříňky a poličky na zavěšení a také ladící kvalitní zrcadlo na masivní desce ze dřeva, které si vyberete.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY