KORSIKA

Luxusní masivní ložnici Korsika si oblíbíte na první pohled díky jejímu kvalitnímu zpracování, luxusnímu materiálu a střízlivě zajímavém designu. Vyrobena je z masivního dubu a strukturované mocca desky, která je použita v tenkých proužcích na skříních a čele postele jako nevtíravá dekorace, jež ještě podtrhuje čistotu linií a jednoduchou eleganci řady Korsika.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ KORSIKA

Vestavěné skříně Korsika jsou nejen praktické a pomohou vám efektivně vyřešit nedostatek úložného prostoru, ale také skvěle vypadají. Luxusní vzhled masivního dubu je patrný na první pohled, strukturovaná mocca deska představuje příjemné oživení a vysoká zrcadla na dveřích oceníte vždy, když se budete před odchodem z domu chtít prohlédnout celou postavu.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK KORSIKA DO LOŽNICE

Nábytek v ložnici Korsika je koncipován tak, aby k sobě ladil, jakékoliv kusy si vyberete. Nejvíce variant vám nabídneme u komod, které si můžete sestavit opravdu po libosti tak, jak vám bude vnitřní uspořádání nejlépe vyhovovat. Kromě komod a postele do ložnice patří také noční stolky se zásuvkami, police a skříně na zavěšení a zrcadlo připevněné na desce z masivního dřeva.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY