KOS

Luxusní masivní ložnice Kos vypadá dobře v jakémkoliv interiéru a z vaší ložnice snadno vytvoří příjemné místo s nádechem přírody a nevtíravého luxusu. Jak už je u německého výrobce Wiemann zvykem, i řada Kos se vyznačuje jednoduchým designem s čistými liniemi a nechává vyniknout zejména špičkovou kvalitu materiálu i zpracování, která je patrná na první pohled.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ KOS

Vestavěné skříně Kos budou vaší ložnici nejenom slušet, ale hlavně se postarají o to, abyste měli všechny svoje věci kam dát, a přitom celá místnost nevypadala zastavěná nábytkem. Vestavěné skříně totiž prostor opticky nezmenšují, využijí co nejvíce místa a nevytvoří žádné nedostupné kouty. Dojem prostornější místnosti můžete ještě zlepšit velkými zrcadly na dveře skříně, v nichž se můžete prohlédnout od hlavy k patě.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK KOS DO LOŽNICE

V ložnici Kos vás potěší masivní prostorná postel, v níž se můžete pohodlně opřít o vysoké čelo ozdobené pruhem ze strukturovaného tmavého dekoru. K posteli se skvěle hodí noční stolky se zásuvkami a poličkou, a pokud byste stále měli nedostatek úložného prostoru, můžete jej vyřešit také prostornou komodou s uspořádáním, jaké vám nejlépe vyhovuje.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY