LARNACA

Luxusní ložnici Larnaca z masivního dřeva oceníte zejména tehdy, pokud se vám líbí (nebo z praktických důvodů do interiéru hodí) ložnice rohová. Ta totiž šetří místo a přitom nabízí co nejvíce úložného prostoru. Pro ušetření dalšího místa byla navíc postel integrována přímo do sestavy, což je velmi praktické, a přitom ložnice ve výsledku skvěle vypadá a ani menší interiér s ní nebude působit stísněně.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ LARNACA

Skříně v ložnici Larnaca tvoří luxusní sestavu, kterou si můžete libovolně uspořádat tak, aby vaší ložnici sedla co nejlépe. Vyrobeny jsou z masivní olše nebo břízy a v duchu tradice značky Wiemann se vyznačují jednoduchým a na první pohled exkluzivním designem. Zajímavostí tohoto modelu pak je postel integrovaná přímo do nábytkové sestavy.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK LARNACA DO LOŽNICE

Postel Larnaca je příjemně prostorná a navíc kolem ní máte přímo na dosah spoustu odkládacího místa. Je totiž zapuštěna přímo do nábytkové stěny, a proto není potřeba k ní pořizovat navíc ještě noční stolky. Stěna má v sobě dostatek polic i zásuvek, aby se do ní vešlo vše potřebné, díky masivní olši nebo bříze skvěle vypadá a můžete si ji libovolně ozvláštnit také zrcadly a osvětlením.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY