LATO

Nemáte rádi nevýrazný nábytek a chcete mít v ložnici něco extra? Pak vás model Lato okouzlí! Dominantou ložnice Lato totiž je rozměrná dekorační fototapeta, která je umístěna na posuvných dveřích vestavěné skříně a dá ložnici originální, ale přesto elegantní vzhled. Dojem pak doplňuje stylová černá barva s chromovanými doplňky, díky níž vznikne moderní elegantní interiér.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ LATO

Vestavěná skříň Lato ve vaší ložnici rozhodně nezapadne – nejen, že se do ní vejde vše potřebné, co je nutné mít ráno a večer po ruce, ale svým vzhledem upoutá každou návštěvu a stane se nejzajímavějším vybavením v ložnici. Elegantní tmavou barvu skvěle oživuje kvalitní fototapeta s motivy mrakodrapů v žijícím nočním městě. Milovníky klasiky pak potěší také chromované pruhy, které design skříně doplňují.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK LATO DO LOŽNICE

Ložnice Lato je celá laděna do tmavé barvy a chromu, který najdete jak u nohou postele, tak v úchytkách a dekoračních prvcích ostatního nábytku. V této řadě si můžete vybrat ladící noční stolky, komodu se zásuvkami a lavici, kterou oceníte zejména při převlékání. Tyto kusy dohromady tvoří zajímavý, svěží a elegantní celek, který bude slušet každému modernímu bydlení.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY