LAUSANNE

Romantická ložnice Lausanne potěší zejména příznivce venkovského stylu. Masivní březové či olšové dřevo na první pohled prozrazuje mimořádně kvalitní práci a dodá vašemu domovu velmi příjemný přírodní dojem prosvětlený teplými barvami. Špičkový materiál, kvalitní zpracování a prvotřídní německé komponenty pak zajistí dlouhou životnost a bezproblémovou údržbu.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ LAUSANNE

Vestavěné skříně Lausanne si můžete vybírat z několika příjemných variant. Je jen na vás, jestli vám lépe vyhovují posuvné dveře či otvíravé dveře s tlumeným dovíráním, zda se vám více líbí zvýraznění skříně pomocí bočních rámů, nebo byste ji chtěli naopak co nejnenápadnější. Samozřejmě si můžete vybrat také materiál, a to buď masivní olši nebo masivní břízu.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK LAUSANNE DO LOŽNICE

V ložnici Lausanne samozřejmě nesmí chybět v první řadě pohodlná masivní postel a ladící noční stolky se zásuvkami. Komod máte na výběr několik typů a kombinací, které si můžete sestavit ze zásuvek, skříní i polic. Nad komodu se pak skvěle hodí kvalitní zrcadlo připevněné na masivní dřevěné desce a při převlékání oceníte také čalouněnou lavici, na níž se pohodlně sedí, a nabízí také místo na odkládání věcí.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY