MANHATTAN

Model Manhattan je další luxusní ložnicí německé značky Wiemann, u které je vás na první pohled upoutá zajímavá členitost. Barevné kombinace si můžete poskládat ze vzdušené bílé, světlé šedé, elegantní černé a světle hnědé, a je jen na vás, jaká varianta vás zláká nejvíce. Ať už to bude jakákoliv, vždy se můžete spolehnout na kvalitní materiály a špičkové zpracování, které z vaší ložnice vykouzlí elegantní prostor.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ MANHATTAN

Vestavěná skříň Manhattan se hodí do každé ložnice a mimořádně efektivně využije veškerý prostor, který máte k dispozici. Na pohled zajme členěným exteriérem a kombinací posuvných dveří a zásuvek, kterou oceníte ve chvílích spěchu, kdy nebudete muset otevírat nejprve dveře a teprve následně zásuvky. Mezi jednotlivými částmi skříně pak najdete elegantní chromované pruhy.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK MANHATTAN DO LOŽNICE

Dominantou ložnice Manhattan je samozřejmě prostorná postel s vysokým čelem a úložným prostorem. Ani na ní nechybí chromované součásti v podobě nohou a pruhu na čele. Chromované jsou také úchytky na nočních stolcích se zásuvkami a na polstrované lavici, která nabízí pohodlné posezení. Celou ložnici Manhattan můžete vybírat v moderní kombinaci bílé, šedé, černé a světle hnědé.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY