MAURITIUS

Model Mauritius je další luxusní ložnicí německé výroby, která tentokrát vsází na kombinaci masivní olše s černým sklem. Vzniká tak exkluzivní výsledek, jenž je velmi elegantní, potěší i ty nejnáročnější zákazníky a vhodně spojuje tradiční a moderní prvky ve stylovém duchu. Pokud máte rádi dřevo a současně chcete svoji ložnici trochu ozvláštnit, bude pro vás model Mauritius skvělou volbou.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ MAURITIUS

Vestavěné skříně Mauritius se díky zajímavému černému sklu stanou přirozenou dominantou vaší ložnice. Jsou dostupné v několika variantách, a to buď s otvíravými dveřmi nebo s posuvnými dveřmi se synchronním tlumeným pojezdem. Používání vám pak může zpříjemnit také šikovný vnitřní program a vnější i vnitřní LED osvětlení, které vám namontujeme dle přání.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK MAURITIUS DO LOŽNICE

Ložnice Mauritius je promyšlená do posledního detailu tak, aby byla praktická a přitom stylová, a tak k sobě jednotlivé kusy nábytku skvěle ladí. Od pohodlné široké postele přes noční stolky se zásuvkami až po jednotlivé skříňky a poličky – vše je vyrobeno z masivní olše a postel s vestavěnou skříní jsou navíc ozdobeny černým sklem. Celá ložnice pak představuje elegantní a střídmý celek.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY