MIAMI 2

Luxusní ložnice Miami 2 je další z řady ložnice Wiemann, které vás zaujmou nadčasovým designem a čistotou provedení. Špičková kvalita mluví za vše, má zde hlavní slovo a je patrná v každém detailu. Elegantní provedení ještě podtrhuje zvolený světlý materiál, který může být buď v kombinaci s ořechem, nebo samostatně.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ MIAMI 2

Vestavěné skříně Miami 2 představují luxusní eleganci v pravém slova smyslu. Nenajdete na nich nic okázalého ani přemíru zdobných prvků, a přesto je na první pohled jasné, že se jedná o opravdu výjimečný kus nábytku. Funkčnost pak nezůstává v ničem pozadu za vzhledem – dveře se snadno a nehlučně otevírají, osvětlení je promyšleno do posledního detailu a organizaci usnadní praktický vnitřní program.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK MIAMI 2 DO LOŽNICE

V ložnici Miami 2 najdete komodu se skříňkami a zásuvkami s tlumeným dojezdem, praktické noční stolky, do nichž se vám vejde vše potřebné, a samozřejmě luxusní postel s bílým či bílým a ořechovým dekorem. Postel má, jak už je pro ložnice Wiemann typické, pohodlné vysoké čelo a masivní nohy z chromované oceli.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY