MIRO

Ložnice Miro vsází na příjemné přírodní dekory a nevtíravou eleganci čistých linií. Vybírat můžete z několika variant a kombinací bílé, stříbrné, černé a strukturovaného dubu, které se hodí do každého typu interiéru. Velmi vhodná je zejména do menších prostor, protože se skládá z menších kusů nábytku, které můžete libovolně nakombinovat tak, abyste měli dostatek úložného prostoru, a přitom nepotřebovali mnoho místa.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ MIRO

Místo velké vestavěné skříně ložnice Miro nabízí velké množství různě řešených komod, které se dají dobře kombinovat i umístit do menšího interiéru. Můžete si vybrat komody se zásuvkami, posuvnými dveřmi, otvíravými dveřmi nebo jejich kombinací. Díky tomu můžete pohodlně uskladnit vše potřebné bez toho, aby většinu místnosti zabíraly velké šatní skříně.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK MIRO DO LOŽNICE

Do ložnice Miro se každý večer budete těšit hlavně na velkoryse pojatou postel s vysokým čelem zdobenou chromovaným proužkem. Chrom najdete také na nohách postele a na úchytkách a ozdobných lištách ostatního nábytku. Velké množství typů komod vám pak pomůže vytvořit přesně takovou ložnici, která bude plně vyhovovat vašim potřebám a budete se v ní cítit dobře.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY