MONTREAL

Ložnice Montreal od německé společnosti Wiemann je vyrobene v nejlepší tradici jednoduchosti, elegance a luxusu, jakou se tato firma vyznačuje. Velké jednobarvné plochy jsou provedeny v dekoru Havana v kombinaci s ozdobným proužkem z ořechového dekoru. Špičková kvalita celé sestavy je patrná na první pohled, a dělá z ní exkluzivní vybavení do jakékoliv ložnice.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ MONTREAL

Vestavěné skříně Montreal vás potěší příjemnou jednoduchostí čistých linií a nevtíravě zajímavou kombinací dekorů Havana a dekoru ořechového dřeva. Jako designový prvek pak lze použít i boční rámy skříně, vnější LED osvětlení nebo zrcadla, která se dají umístit na dveře tak, abyste si při oblékání mohli pohodlně prohlédnout celou postavu od hlavy až k patě.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK MONTREAL DO LOŽNICE

V ložnici Montreal opět hraje prim chrom – najdete ho na nohách bytelné postele, v úchytkách a dalším kování všech zásuvek, skříní a komod, i jako ozdobný prvek. Kromě něj jsou všechny kusy nábytku z této řady vyráběny v ladících kombinacích dvou druhů dekorů, které ložnici dodají velmi luxusní vzhled bez toho, aby byla nepříjemně přeplněná či přezdobená.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY