MONZA

Ložnici Monza od německé společnosti Wiemann ocení všichni ti, kteří mají rádi vzdušnou bílou barvu a dřevěné dekory. Hodí se do ložnic všech typů a velikostí, přičemž výhodou světlého provedení je to, že prostor projasní a opticky rozšíří. Ložnice Monza ale nejen skvěle vypadá, ale bude vám také dlouho sloužit v plné kráse – to zajistí použití vysoce kvalitního materiálu a použití špičkových metod při jeho zpracování.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ MONZA

Vestavěné skříně Monza představují skvělé řešení úložného prostoru – dají se nainstalovat téměř kamkoliv a využijí každý centimetr volného místa, který by jinak zůstal ležet ladem. Skříně si můžete vybrat s posuvnými nebo otvíravými dveřmi a v bílé barvě s dekorem ořechového dřeva. Používání vám pak zpříjemní kvalitní německé výsuvy s tlumením, praktický vnitřní program a vnitřní i vnější osvětlení.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK MONZA DO LOŽNICE

Do ložnice Monza patří v první řadě samozřejmě velkorysá postel s chromovanými doplňky a vysokým čelem. Vedle ní pak jistě využijete noční stolky se zásuvkami a hodit se vám bude také převlékací lavice, kterou si brzy oblíbíte, nebo prostorná komoda se zásuvkami. Ještě více zvětšit a rozjasnit místnost vám pak pomohou stylová zrcadla, která jsou u modelu Monza umístěna na ořechové desce.

MONZA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY