MÜNSTER

Luxusní ložnici Münster značky Wiemann vychází z podobného typu masivní ložnice, a to z modelu Mephis. Tentokrát je ovšem použito masivního dubu, v barevném provedení není obsažen šedý proužek a nábytek je ozdoben pouze dekorativními liniemi v nábytku. Vzniká tak tradiční ložnice selského typu, která potěší všechny milovníky klasiky a venkovského stylu.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ MÜNSTER

Vestavěné skříně v ložnici Münster se pro svoji praktičnost rychle stanou vaším oblíbeným kusem nábytku. Můžete si je objednat s posuvnými nebo otvíravými dveřmi a podle přání doplnit také zrcadly, v nichž se uvidíte od hlavy až k patě. Vybírání oblečení vám za tmy usnadní vnější i vnitřní LED osvětlení, které vám ochotně přizpůsobíme přímo na míru.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK MÜNSTER DO LOŽNICE

Ložnice Münster vám svým tradičním provedením připomene klid a pohodu venkova, a bude se vám v ní vždy dobře odpočívat. O kvalitní spánek se postará pohodlná masivní postel, kterou si můžete objednat jak ve formě jednolůžka, tak dvoulůžka, vestavěná skříň a komoda spolu s dalšími skříňkami a poličkami poskytnou dostatek úložného prostoru a stylovou tečku dodá zrcadlo připevněné na desce z ořechu.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY