PADUA

Luxusní ložnice Padua německé výroby částečně vychází z modelu ložnice Oakland. Místo Baltimorského ořechu tu však najdete pruhy jednolitých barev se strukturovaným povrchem v kombinacích s různými dekory. Spojení tmavého a světlého materiálu vytváří velmi zajímavý, moderní a neotřelý celek, který z vaší ložnice vytvoří stylový a příjemný prostor.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ PADUA

Kam se vším oblečením, ložním prádlem či nezbytnými doplňky? Do vestavěné skříně Padua! Její velkorysé rozměry vám umožní pohodlně uskladnit vše potřebné v prostoru od podlahy až po strop, takže nevzniknou žádné zbytečné kouty a nevyužitá místa. S německou kvalitou pak dáte navždy vale neskladnému vybavení ukrytému v rozích či výklencích, a navíc vás potěší skvělým vzhledem.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK PADUA DO LOŽNICE

Tvůrci ložnice Padua nezapomněli na nic, co je vaše pohodlí a klidný spánek nezbytné. K masivní posteli s vysokým čelem si tak můžete umístit šikovné noční stolky se dvěma zásuvkami a malou poličkou, prostorná komoda nabídne další místo k uskladnění věcí a kvalitní zrcadla nabídnou nejen praktické využití, ale ještě vaši ložnici opticky zvětší a zesvětlí.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY