PASADENA

Ložnice Pasadena je věrná nejlepší tradici značky Wiemann, která vsází na jednoduchost a souměrnost. Luxusní světlá kombinace bílé a ořechu místnost opticky zvětší a dodá jí prosvětlenější, vzdušnější dojem. Díky špičkové kvalitě materiálu a preciznímu provedení se navíc můžete spolehnout, že vám ložnice vydrží dlouho sloužit a bude stále stejně krásná jako v den, kdy jste si ji koupili.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ PASADENA

Vestavěné skříně Pasadena jsou synonymem pro jednoduchost, eleganci a čisté linie. Světlý dekor je ozvláštněn dekorem ořechového dřeva v zajímavé kombinaci a provedení skříně už si můžete vybrat sami – ať už jde o velikost a otevírání dveří, množství a umístění zásuvek, vnitřní program, zrcadla nebo vnitřní a vnější osvětlení.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK PASADENA DO LOŽNICE

V ložnici Pasadena se vaším nejoblíbenějším místem bezpochyby stane postel s ořechovým dekorem, vysokým čelem s pohodlným textilním polstrováním, o které se pohodlně opřete, a bytelnými chromovanými nohami. Doplnit si ji můžete o noční stolky v ladícím provedení, komodu s prostornými zásuvkami a převlékací lavici se stejným světlým polstrováním, jako má čelo postele.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY