RHODOS

Luxusní ložnice Rhodos je vyrobena v tradičním duchu značky Wiemann, která vsází na jednoduchost a souměrnost. Masivní dřevo z olše je zde použito v kombinaci s tmavým dekorem barvy mocca, čímž vzniká elegantní celek, který spojuje tradiční interiér s moderními prvky. Celá ložnice je vyrobena z prvotřídních materiálů a zpracována dle nejvyšších standardů, což je patrné v každém detailu.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ RHODOS

Vestavěné skříně Rhodos vám pomohou ideálně vyřešit úložné prostory – využijí každý centimetr místa od podlahy až po strop a poradí si i se špatně přístupnými rohy a atypickými místnostmi. Vyrobeny jsou z masivního olšového dřeva, které se dá doplnit také praktickými rozměrnými zrcadly. Vybrat si můžete vestavěné skříně s otvíravými nebo posuvnými dveřmi na kvalitních pantech a pojezdech.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK RHODOS DO LOŽNICE

Ložnice Rhodos je skvěle sladěná, pohledná i funkční. Při výrobě postele se myslelo na vaše pohodlí za všech okolností, proto se v posteli můžete při četbě či sledování filmu pohodlně opřít o vysoké čelo a vše potřebné mít nadosah na praktickém nočním stolku. Příjemným doplněním je také pohodlná čalouněná lavice, kterou oceníte při převlékání a zrcadlo na dřevěné desce vhodné nad komodu.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY