SORRENT

Romantická ložnice Sorrent z masivní olše je tou pravou volbou pro všechny příznivce venkovského stylu. Designér dal při tvorbě vyniknout kráse přírodního dřeva, které pouze sporadicky ozdobil plastickou linkou. Přesto ložnice působí velmi luxusně a špičkové provedení, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, je patrné na první pohled a v každém detailu.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ SORRENT

Vestavěné skříně Sorrent jsou vám k dispozici jak s otvíravými, tak s posuvnými dveřmi, které se dají libovolně osadit kvalitními vysokými zrcadly, a s vnějšími zásuvkami i bez nich. Zvolit pak můžete i rohovou variantu – ta je ideální zejména do menších ložnic a tam, kde máte problematické, špatně využitelné kouty. Ať už si ale vyberete jakoukoliv kombinaci, jsme si jistí, že si ji zamilujete!

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK SORRENT DO LOŽNICE

Centrem ložnice Sorrent je prostorná postel z masivního dřeva s vysokým čelem, vedle níž je ideální umístit ladící noční stolky se zásuvkami. Dále máte na výběr množství menších skříní, polic a zásuvek, které vám pomohou ložnici dotvořit a přizpůsobit svým potřebám i možnostem daného prostoru. Veškerý nábytek je vyroben z olšového dřeva a patří k tomu nejkvalitnějšímu, co na trhu najdete.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY