SUNNY

Ložnice Sunny je věrná svému jménu a navodí vám v ložnici pocit prostoru, světla a vzdušnosti. Vyrábí se hned v několika zajímavých kombinacích, a to bílá s ořechem, bílá s  lanýžovým dubem či bílá s černým barokním dekorem. Rozhodování to není lehké, protože všechny varianty vypadají skvěle, ale vedle díky kvalitě značky Wiemann šlápnout prostě nemůžete.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ SUNNY

Vestavěné skříně Sunny se skvěle hodí do místností všech velikostí a prostorových dispozic. Bez problémů se přizpůsobí i atypické ložnici a nabídnou vám největší množství úložného prostoru, jaké můžete mít. Vzhled je tvořen kombinací jednoduchého bílého s ořechem, s  lanýžovým dubem či s černým barokním dekorem a my vám rádi připravíme jakoukoliv variantu.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK SUNNY DO LOŽNICE

Ložnici Sunny vévodí klasická světlá postel s vysokým čelem ozdobeným jedním z kontrastních dekorů a nohami z chromované oceli. K posteli pak oceníte ladící noční stolky se zásuvkami a poličkou a úložný prostor v místnost můžete ještě rozšířit prostornou komodou se širokými zásuvkami s kvalitními tlumenými pojezdy, na které se vztahuje doživotní garance kvality.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY