VITO ROUND

Exkluzivní ložnice Vito Round od německé značky Wiemann vsází na neobvyklou kombinaci přírodního materiálu ořech v kombinaci s černým nebo bílým sklem. Stylový nábytek ještě doplňuje chromované kování. Výsledný dojem je více než luxusní a je tím pravým pro všechny milovníky moderních interiérů i pro ty, kteří chtějí do interiéru vnést nějakou změnu.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ VITO ROUND

Vestavěná skříň Vito Round představuje designérskou lahůdku – boční rámy, které jasně vymezují její prostor, nejsou schovány, ale naopak využity jako zajímavý vzhledový prvek. Světlé nebo tmavé skleněné plochy jsou zasazeny do ořechového dekoru a opatřeny chromovanými úchytkami, takže si můžete být jistí, že tato skříň ve vašem domově nezůstane bez povšimnutí – zároveň je však stále elegantní a vyznačuje se čistými liniemi.

Odebírejte novinkySHOWROOM – PRAHA 4

NÁBYTEK VITO ROUND DO LOŽNICE

Netradiční moderní ložnice Vito Round se skládá z velkoryse pojaté postele se skleněným pruhem na zvýšeném čele, komody se širokými zásuvkami na tichých pojezdech špičkové kvality a nočních stolků se skleněnou poličkou a dvěma zásuvkami. Doplnit si ji můžete také o zrcadlo, které se ke skleněnému designu skvěle hodí, navíc je jak praktické, tak vaší ložnici prospěje z estetického hlediska.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se je pokusíme splnit.

VYNIKAJÍCÍ POMĚR CENY A KVALITY

AKTUÁLNÍ ŘÍJNOVÁ SLEVA 35%

SERIÓZNOST, PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

KRÁTKÉ DODACÍ TERMÍNY (10-14 DNÍ)

DELŠÍ ZÁRUČNÍ DOBY AŽ 10 LET BEZ VYJÍMKY