SKŘÍNĚ S POSUVNÝMI DVEŘMI SI PORADÍ I S ÚZKÝMI MÍSTNOSTMI

Pokud máte některou z místností či chodeb tvarovanou tak, že by se vám tam nějaký nábytek sice vešel, ale už by nezbyl žádný prostor pro otevírání jeho dveří, zaměřte svou pozornost na vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Ty už žádný prostor navíc nepotřebují a otevírají se pohodlným odsunutím stranou. Vybrat si můžete posuvné dveře v jedné lince nebo klasické posuvné dveře, kde se jedno křídlo otevírá před druhým.

 

 

SKŘÍŇ S POSUVNÝMI DVEŘMI DO CHODBY I DO LOŽNICE

Velmi populární jsou vestavěné skříně s posuvnými dveřmi na chodbách a verandách, které jsou sice dlouhé, ale užší, a proto se do nich klasický nábytek vejde jen za cenu velmi nepohodlné manipulace nebo vůbec. S vestavěnou skříní prostor navíc využijete od země až ke stropu a stále vám zbude dost místa, aby chodba byla pohodlně průchozí.

Rozhodně se ale na chodby nemusíte omezovat – vestavěné skříně s posuvnými dveřmi využijete i v ložnici, obývacím pokoji či v dětském pokoji, prostě všude, kde chcete mít co nejvíce volné plochy. Na dveře vestavěné skříně na míru vám podle přání ochotně nainstalujeme libovolné okrasné prvky nebo zrcadla, v nich díky výšce šatních skříní pohodlně po obléknutí zkontrolujete celou postavu.

RADYS TIP

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi dodáváme ve třech variantách. Nejlépe s okolním prostorem splyne bezrámová varianta SUPER, jejíž zavřené dveře jsou v jedné linii, což usnadňuje údržbu prostoru kolem. Další nerušivou bezrámovou možností je varianta TOP LINE, kde se posuvné dveře otevírají klasicky jedny přes druhé. Levné vestavěné skříně bez kompromisů na kvalitě pak najdete v podobě řady KLASIK, která má rámové provedení a její dveře se posouvají rovněž jedny přes druhé.