VYUŽIJTE PROSTOR NA MAXIMUM

Kam se vestavěné skříně hodí? Kamkoliv! Do ložnice, předsíně, obývacího pokoje, chodby nebo třeba do koupelny či pod schody. Všude skvěle vypadají a umožní vám uskladnit vše potřebné.

Přijďte se k nám podívat!

Je-li vaším domovem Praha či okolí, přijďte se podívat do našeho showroomu v Nuslích. Rádi vám náš sortiment převedeme a kvalitu práce ukážeme osobně.

Těšíme se na vás!

Potřebujete více úložného prostoru? Moderní vestavěné skříně vám ho nabídnou! Využijí každý centimetr od podlahy až ke stropu a hravě si poradí s atypickým tvarem místností. Navíc skvěle vypadají a sluší jak prostorným domům, tak menším bytům.

Vzorové kalkulace vestavěných skříní

ŠATNÍ SKŘÍNĚ NA MÍRU

Šatní skříně musí být nejenom praktické, ale také příjemné na pohled. Z bohaté nabídky dezénů, tvarů a vzorů si vždy můžete vybrat tak, aby skříň skvěle ladila ke zbytku interiéru.

Vhodnou variantu najdete pro moderní interiéry plné intenzivních barev i pro ty klasické, kde převažuje dřevo a oblé linie. Je tak snadné sladit novou šatní skříň s ložnicí, dětským pokojem či chodbou nebo verandou.

KAŽDÁ VĚC NA SVÉ MÍSTO

Vnitřní prostor vestavěných skříní vám vždy přizpůsobíme plně na míru.

Díky tomu do nich bez problémů uložíte i obtížně uskladnitelné věci – například sušák na prádlo, úklidové pomůcky, vysavač, rozměrné sportovní náčiní a podobně. Úklid bytu tak bude o mnoho snazší!

ÚLOŽNÉ VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné úložné skříně vám nabídnou nejefektivnější řešení úložného prostoru, jaké existuje.
Maximálně využít tak můžete i menší místnosti, chodby, podkroví či prostor pod schodištěm,
který by jinak zůstal nevyužit.

ROHOVÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU

Nevíte, co s obtížně přístupnými rohy a výklenky? Proměňte je v přednost! Rohové skříně skvěle vyřeší nedostatek úložného prostoru v menších či atypických místnostech a všude tam, kde chybí celistvá stěna pokoje bez oken a dveří.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ DO KAŽDÉ MÍSTNOSTI

CO JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ?

  • Konzultace s designéry zdarma

  • Doprava a montáž po Praze a okolí zdarma

  • Platba zálohy až po podepsání smlouvy

  • Žádné poplatky a příplatky (například za dopravu, vynášení materiálu do patra, apod.) nad rámec smlouvy

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se Vám brzy ozveme s návrhem řešení.