VYBERTE SI SVOU KUCHYŇ NA MÍRU I VY!

V kuchyni se nejenom vaří, ale také povídá, směje a užívá

příjemných chvil u jednoho stolu. Proto, jí vybírejte tak, abyste se v ní

cítili dobře a aby byla střižena na míru vašemu vkusu i potřebám.

Jste z Prahy nebo okolí? Rádi se o vás postaráme a kuchyň na míru pro vás vymyslíme i vyrobíme! Spolupracujeme výhradně se špičkovými německými výrobci s mnohaletou tradicí a zakládáme si na dokonalém zákaznickém servisu. Zdarma vám novou

kuchyň navrhneme, nabídneme poradenství designérů i bytového architekta a ochotně zodpovíme všechny vaše dotazy. Za naši práci nejlépe hovoří naše reference a stovky spokojených zákazníků. Přidejte se k nim i vy!

NADČASOVÝ ŠAMPION LAMINO

Nabízíme dvířka z vysoce kvalitního lamina, mezi jehož přednosti patří velký výběr barev a způsobů opracování. Potěší vás také jejich životnost a elegantní vzhled, který se hodí do všech typů interiérů od těch nejtradičnějších až po ty nejmodernější. K vybranému laminu vám rádi nabídneme také širokou škálu ladících doplňků.

RADYS TIP!

Lamino je velmi oblíbené také pro svou výhodnou cenu a snadné čištění, které právě v kuchyni obzvlášť oceníte.

HRAVÁ A RŮZNORODÁ DVÍŘKA Z FOLIE

Tato dvířka jsou dostupná v mnoha barevných provedeních a typech frézování, které můžete libovolně kombinovat. Velmi snadno se udržují a díky kvalitním materiálům vám vaše nová kuchyně vydrží dlouho sloužit.

LAK PRO MILOVNÍKY LUXUSNÍHO LESKU

Opravdu luxusní kuchyň na míru vykouzlíte pomocí lakovaných dvířek. Ta vám nabídnou nespočet barevných variant dle stupnice RAL (SAE), neokoukanou eleganci a spolu s hliníkovými doplňky zajistí stylovou moderní kuchyni.

PRACOVNÍ DESKY 300 TVÁŘÍ

Pracovní desky si můžete vybírat z několika druhů materiálu ve více než 300 barvách. Nabízíme umělý kámen CORIAN, technický kámen TECHNISTONE nebo klasické laminátové desky v atraktivním provedení.

KUCHYNĚ NA MÍRU NÁS BAVÍ

Naším rukopisem je již po dlouhá léta kvalita, spolehlivost a profesionalita. U kuchyní používáme výhradně kvalitní německé kování značek Hettich Blum a Häfele a samozřejmostí jsou plnovýsuvy a tlumené panty v ceně. Nejste si jisti, jaká kuchyně pro vás bude nejvhodnější?

Náš profesionální tým je vám zdarma k dispozici! Pomůže vám vybrat vhodné materiály a uspořádání kuchyně a zodpoví všechny vaše otázky. Ochotně vám poradí také designer, který přijede k vám domů a najde to nejlepší řešení vašeho interiéru tak, abyste byli dokonale spokojeni.

CO JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ?

  • Konzultace s designéry zdarma

  • Doprava a montáž po Praze a okolí zdarma

  • Platba zálohy až po podepsání smlouvy

  • Žádné poplatky a příplatky (například za dopravu, vynášení materiálu do patra, apod.) nad rámec smlouvy

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pošlete nám své požadavky a my se Vám brzy ozveme s návrhem řešení.