Chcete si dopřát to nejlepší a každý den usínat v ložnici, z které doslova dýchá pohodlí, elegance a nevtíravý luxus? Pak sáhněte v první řadě po kvalitních materiálech, které svoji exkluzivitu nezapřou ani v tom nejjednodušším zpracování. My vám můžeme jednoznačně doporučit luxusní ložnice z masivu značky Wiemann.

 

 

ČISTÉ LINIE A NADČASOVÝ DESIGN

Masivní dřevo je natolik krásný a výjimečný materiál, že škoda jej nenechat vyniknout. Designéři firmy Wiemann jsou si toho dobře vědomi, a proto moderní i romantické ložnice navrhují elegantní, bez zbytečných ozdob a plné příjemných čistých linií. Jejich stylový nábytek z masivu je tak nadčasový, hodí se do každého interiéru a rozhodně se vám nestane, že by za rok či dva vyšel z módy nebo se vám okoukal.

VEŠKERÉ MYSLITELNÉ POHODLÍ

Ložnice Wiemann myslí na všechno – velkoryse pojaté postele jsou vybaveny vysokým čelem, o které se můžete pohodlně opřít, noční stolky poskytují dostatek místa pro vše potřebné a polstrovaná lavice zajistí pohodlné převlékání. K nábytku se dá dodat také praktické osvětlení, které přes den na pohled neruší a večer jej oceníte.

DOSTATEK ÚLOŽNÉHO PROSTORU

Aby se do ložnice vešlo vše potřebné, dají se vybavit nejenom komodou na drobnější předměty či oblečení, ale také vestavěnými skříněmi. Vestavěné skříně do ložnice bývají zpravidla šatní, a proto jsou koncipovány tak, aby se do nich vešlo oblečení co nejvíc. U nás vám rádi připravíme vestavěné skříně na míru tak, aby jejich uspořádání odpovídalo skladbě vašeho šatníku a vždy jste měli dostatek ramínek i polic na všechny kusy oděvu.