ŠATNÍ SKŘÍNĚ NA MÍRU NEPATŘÍ ZDALEKA JEN DO LOŽNICE

Vestavěné šatní skříně jsou ideálním pomocníkem do domů a bytů všech tvarů a velikostí. Představují technicky nejvýhodnější variantu, která využije veškerý dostupný prostor od podlahy až po strop do posledního centimetru a poradí si i s nepřístupnými kouty, rohy a atypickými prostory.

 

 

OD PŘEDSÍNĚ PO OBÝVACÍ POKOJ

Nejobvyklejší místo pro šatní skříně představuje samozřejmě ložnice – tam máme všechno své oblečení po ruce a můžeme se hned po zvednutí z postele pohodlně obléci. To samé platí pro skříně v dětském pokoji. Do těchto místností se pak nejlépe hodí kvalitní vestavěné skříně na míru s tlumeným zavíráním, kterým se členové rodiny nebudou vzájemně budit.

Jak ale vyřešit to, když se šatní skříň do ložnice vejde, nebo je její velikost ani zdaleka nestačí pro všechno potřebné?

Velkou výhodu šatních skříní na míru je, že se přizpůsobí jakémukoliv prostoru. Můžete je tak například umístit do chodby, kterou máte za dveřmi ložnice, nebo dokonce pod schody, kde by jinak zůstalo nevyužité místo. Pro ukládání bot, kabátů a dalšího rozměrného oblečení se skvěle hodí vestavěné skříně do předsíně, kde je oblečení po ruce, když se chystáte ven, a přitom vám ušetří spoustu místa ve skříních v ložnici. V případě menšího prostoru lze šatní skříň umístit také do obývacího pokoje a v ložnici či dětském pokoji nechat jenom to nejnutnější, co se vejde například i do malé komody. Nic ztraceno není v případě atypických prostor – tam se skvěle hodí například rohové skříně či skříně do podkroví. Nápaditosti se meze nekladou a s naší pomocí bez problémů vyřešíte i tu nejzapeklitější situaci.