JAK VYBRAT VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ DO LOŽNICE ATYPICKÝCH TVARŮ?

Rádi byste si pořídili vestavěné skříně do ložnice, ale obáváte se, že to bude v atypicky řešené ložnici velký problém a prostorná skříň se do ní ani nevejde? Nemějte strach, i pro ty nejnetradičnější prostory lze pomocí vestavěných skříní na míru najít ideální řešení!

 

 

ROHOVÉ SKŘÍNĚ SEDNOU MALÝM MÍSTNOSTEM

Pokud je vaše ložnice opravdu malá, nebo nemá ani jednu celistvou stěnu bez oken či dveří, jsou pro vás vhodné rohové vestavěné skříně. Ty udělají přednost i z těžko dostupných koutů, které promění v důmyslný úložný prostor. Pokud máte ložnici úzkou, je ideální volit model s posuvnými dveřmi v jedné rovině, který zajistí, že vestavěná skříň, jenž naši zákazníci využívají jako šatní skříň. Nezabere žádné další místo kvůli otevírání dveří, a můžete si ji tak postavit klidně kousek od postele.

ŠATNÍ SKŘÍNĚ NA MÍRU PODKROVÍ

Pro zkosené zdi, snížené stropy a podkrovní místnosti je optimální vybírat z vestavěných skříní do podkroví. O možnostech přizpůsobení skříní atypickým tvarům nemusíte ani chvíli pochybovat – vyrábíme například i vestavěné skříně pod schody, takže dokážeme využít opravdu jakýkoliv prostor.