Na moderní interiéry obývacích pokojů LINK moderní obývací pokoje jsou kladeny vysoké nároky – musí být dokonale funkční, poskytnout dost prostoru na všechno potřebné, ale přitom také skvěle, netradičně, a přesto elegantně vypadat a nepůsobit příliš zahlceným dojmem. Jak všechny tyto podmínky sloučit?

 

 

MODERNÍ OBÝVACÍ STĚNY GWINNWER POTĚŠÍ SVOU NÁPADITOSTÍ

Prvním krokem je vybrání obývací stěny, která sedí vašemu interiéru, vkusu i potřebám. Pro moderní interiéry z naší nabídky doporučujeme zejména obývací stěny společnosti GWINNWER, které se vyznačují nápaditým designem a špičkovou kvalitou. Charakteristická pro ně je zaoblená přední deska a střízlivé dekorační prvky, které dají vyniknout exkluzivitě materiálu a čistým linií designu. Taková obývací stěna se stane přirozenou dominantou celého pokoje, kterému dodá zajímavý ráz.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ VYŘEŠÍ ÚLOŽNÝ PROSTOR

Jestli máte málo úložného prostoru a potřebujete jej rozšířit, dobrým řešením jsou vestavěné skříně do obývacího pokoje. Využijí každý kousek prostoru od podlahy až po strop a mohou být tak nenápadné či tak výrazné, jak si sami vyberete. Pokud si nevíte rady, jaké uspořádání by pro váš obývací pokoj bylo nejvhodnější, nechte si poradit od bytového architekta, který má s designem interiérů zkušenost. Pomůže vám vymyslet tu nejlepší variantu, která bude jak krásná, tak funkční, a ušetří vám mnoho problémů při realizaci.