ÚTULNÁ LOŽNICE DO KAŽDÉHO INTERIÉRU

Ložnice patří mezi nejdůležitější místnosti v našem domově – strávíme v ní přibližně třetinu svého života, a proto je nutné, abychom se v ní cítili dobře, uvolněně a mohli v klidu relaxovat. Ať už máte k dispozici velký dům nebo malý byt, vždy se vyplatí ložnici věnovat náležitou péči a zařídit si ji tak, abyste se do ní každý večer rádi vraceli.

 

 

ROMANTIKA VERSUS MODERNA

Každý máme o té ideální, útulné ložnici odlišnou představu – někdo si potrpí na moderní minimalistický design, snem druhého je pak třeba romantická ložnice ve venkovském stylu. Nejrůznějších sestav do ložnice dnes už najdete tolik, že si stačí jenom vybrat!

LUXUSNÍ SESTAVY DO LOŽNICE POTĚŠÍ V MASIVU I MODERNÍM PROVEDENÍ

Do moderní ložnice se skvěle hodí nápadité sestavy s mnoha druhy jednobarevných či kombinovaných dekorů s nápaditými oživujícími prvky. Jako opravdu originální ložnici z naší nabídky doporučujeme například výjimečnou ložnici Lato, která vašemu interiéru vtiskne punc originality a elegance.

Milovníci klasiky a romantických ložnic pak ocení luxusní sestavy do ložnice z masivu, které mají minimum dekoračních prvků a dávají vyniknout přirozené kráse kvalitního dřeva. Teplé barvy a přírodní materiál působí velmi příjemně a výsledkem je mimořádně útulná ložnice, která se brzy stane vaším nejoblíbenějším místem k odpočinku. Moderní ložnici skvěle doplní matrace TEMPUR® se zárukou 15 let. Na veškerý sortiment značky TEMPUR® navíc nyní nabízíme až 20% slevy.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ USNADNÍ UDRŽOVÁNÍ POŘÁDKU

Pro dokonalou relaxaci je velmi důležitý také trochu nečekaný faktor, a tím je uspořádanost a pořádek. Mnoho věcí rozmístěných po celé ložnici a rohy sloužící jako odkladiště všeho potřebného, co nemá své pevné místo (například vysavač či sušák na prádlo), vytvoří dojem chaosu a zahlcenosti, který vám na pohodě nepřidá. Pokud se s takovým problémem potýkáte, vyřešte jej pořízením vestavěné skříně do ložnice. Ta se vejde i do sebemenšího či atypického interiéru ložnice a poskytne vám dost úložného prostoru pro všechny věci, kterým byste jinak jen obtížně hledali vhodné místo.