Pro všechny svoje zákazníky a milovníky krásného nábytku máme příjemnou zprávu: již 25. – 28. 9. v Praze na letňanském výstavišti proběhne oblíbený veletrh nábytku FOR INTERIOR. Kvalitní nábytek WiemannGwinner a Ponsel na něm samozřejmě nemůže chybět, a tak se těšíme, že si jej přijdete prohlédnout i vy.

 

 

Celý náš tým najdete u stánku B2 společnosti SEDEA v Hale 2, kde se vám budeme rádi věnovat. K dispozici vám bude i bytová architektka a naši designéři, kteří zodpoví všechny vaše dotazy a pomohou vám navrhnout dokonalý interiér, v němž se budete cítit dobře.

 

STÁHNĚTE SI VSTUPENKU ZDARMA

Jako poděkování za vaši dosavadní přízeň bychom vám současně chtěli nabídnout vstupenky na veletrh zdarma. E-mail se vstupenkou stačí vytisknout a prokázat se s ním u vchodu bez čekání front u pokladen.

 

 

SOUTĚŽTE O STĚNU GWINNER V HODNOTĚ 60 000 KČ

Z veletrhu si kromě zážitku, dobrých rad a nového vybavení můžete „odnést“ také obývací stěnu Gwinner v hodnotě 60 000 Kč. Pro její získání stačí uvést exponát veletrhnu, který vás nejvíce zaujal, na anketní lístek soutěže Podzimní favorit veletrhů.

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na vaši návštěvu,

Tým Radys.cz